EDS Global , ön gaz basınçlı genleşme ve basınç tankları , sıcak su sistem tankları –kazanlar ve hidrofor-ters osmoz-solar-ısıtma sistemlerinin uygulamalarında kullanılan EPDM/Bütil membranları çeşitli tipte üreten global bir üreticidir.

EDS Global markası global pazarlarda hızlı bir şekilde gelişmektedir. EDS Global markasının bilinirliği, tüm dünya çapında müşterilerin büyük memnuniyetiyle birlikte günden güne artmaktadır. Şuanda EDS Global, global bir üretici olarak, Asya ,Avrupa,Uzak Doğu,Orta Doğu , Güney-Kuzey Amerika ve diğer pazarlarda toplamda 70’ten fazla ülkeye üretim ve ihracat yapmaktadır. EDS Global, 2 litreden 10.000 lt ‘ye kadar 10,16 ve 25 bar çalışma basınç değerlerinde geniş bir alanında üretim sunmaktadır. Bunun yanında EDS Global müşterilerine, 2 litreden 40.000 lt’ ye kadar EPDM/Bütil ve yüksek sıcaklıklığa dayanıklı solar membranların tedariğini de sağlamaktadır. Tüm EDS Global tankları ve membranları, son teknoloji ve yenilikçi yapısıyla tamamen Avrupa’da tasarlanmıştır.

EDS Global’in ürün gamı aşağıdaki gibidir:

  • Değiştirilebilir Membranlı Tank Serileri ; (Isıtma Serisi Tankları , Hidrofor Serisi Tankları, Güneş Enerji Seri Tankları , Yüksek Basınçlı Seri Tankları)
  • Sabit Membranlı Tank Serileri ; (Hidrofor Serisi Tanklar, Isıtma Serisi Tanklar, Güneş Enerjisi Serisi Tanklar , Metal Gövdeli Ters Osmoz Serisi Tanklar)
  • Plastik Gövdeli RO tankları
  • EPDM/Bütil ve Özel Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Membranlar
  • EDS Sıcak Su Boyler Tankları-Kazan Serileri ; (Akümulasyon Tankı, Solar Serpantinli Boyler Tank, Hijyenik Sıcak Su Boyler Tankı, Solar Serpantinli Sıcak Su Boyler Tankı)
  • Hidrofor – Isıtma –Güneş Enejili Sistemler için aksesuarlar

Bilindiği gibi , EDS Global’in sahip olduğu bu geniş ve yüksek kalitedeki ürün gamı, dünya genelinde çok az üreticide bulunmaktadır . Sahip olduğumuz bu avantajımızda EDS Global olarak bizlere büyük bir güç vermektedir. Bu gücü kullanarak müşterilerimize sunu söylemekteyiz; “EDS Global” Global Olarak Daima Sizlerle “